Україна і світ

Зеленський і Трамп на зустрічі у Варшаві підпишуть низку документів, – Зеркаль

МЗС залучений в процес підготовки зустрічі лідерів України та США у Варшаві, яка має відбутися наприкінці серпня-початку вересня

Джерело: 112.ua

Зеленський і Трамп на зустрічі у Варшаві підпишуть низку документів, - Зеркаль

Наприкінці серпня-початку вересня у Варшаві відбудеться зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, на якій буде підписано низку документів. Про це повідомила заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі “5 каналу”.

Новини за темою: Зеленський планує у вересні зустрітися з Трампом у Вашингтоні

“Ми відпрацьовуємо частину, яка пов’язана, звичайно, з інформаційно-аналітичним забезпеченням, з документами, які планується підписати під час зустрічі у Польщі. Відпрацьовуємо наповнення цих зустрічей. Я думаю, що це буде нормальна, цікава зустріч”, – відповіла Зеркаль на запитання про те, хто готує зустріч президентів США і України.

Новини за темою: Зеленський заявив, що обговорить з Трампом “Північний потік – 2” під час робочого візиту до США

9 серпня тимчасово повірений США у справах України Вільям Тейлор заявив, що час і дата офіційної зустрічі Зеленського та Трампа поки не узгоджена, але Трамп і Зеленський бажають поспілкуватися у Варшаві, куди обидва були запрошені з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua