Україна і світ

Зеленський готовий повернути онлайн-навчання в разі спалаху Covid-19

Володимир Зеленський заявив про готовність переведення шкіл на дистанційний формат навчання у разі “великої хвилі” Covid-19.

1 вересня вперше за багато років президент не проводжав дитину до навчального закладу і в школі не було святкової лінійки.

– На жаль, ми повинні розуміти, що карантин є карантин, тому я всім дітям побажаю тільки здоров’я. Я розумію, що школа онлайн – це не вихід, тому що для дітей головне – це спілкування, це діалог і це дійсно відчуття свободи.

Саме такої свободи і такого спілкування ти можеш навчитись тільки в школі, і краще знання сприймаються, коли ти бачиш вчителя, коли він до тебе підходить. Замінити живу школу на школу онлайн неможливо, хоча ми готові до такого формату, якщо буде велика хвиля Covid-19, – заявив він.

Україна була однією з перших країн в Європі, де на початку пандемії запровадили Всеукраїнську школу онлайн.

– Ми показали, що таке школа онлайн, вона у нас працює, – наголосив він.

Ситуація в Україні

З першого вересня очікують дво-трикратне зростання комунікацій і мобільності в середовищі освітян та їхніх родин (загалом 12–15 млн осіб).

Попри карантинні заходи у школах можуть відбуватися сплески хвороби, до того ж в осінньо-зимовий період недугу підсилюватиме сезонний грип і респіраторні захворювання.

В Україні кількість регіонів, що не відповідають карантинним нормам, досягла 16 і далі зростає, а добовий приріст уже котрий день перевищує 2 тис. осіб.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-01 14:43:16