Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський: дякую правоохоронцям за рішучість довести до результату кожну зі справ, які гальмувались

Фото: Офіс президента

Сьогодні українські правоохоронці мають рішучість доводити до кінця кримінальні справи до кінця та давати результат.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні за 2 вересня.

За його словами, українці захистять свою країну та повернуть свободу всій українській землі, після чого “кожен із нас відчує, що це буде Україна інших правил”.

– Кордони – ті самі. Демократія – напевно, така ж бурхлива. Свобода – одна з найбільших у Європі, як і завжди. Але точно без багатолітнього “як завжди” щодо тих, хто грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон і будь-які правила. І я дякую українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну – кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались. Закон повинен працювати. Так є. Так буде, – сказав він.

Крім того, президент у зверненні відзначив три українських міста, які святкують свій день: Одеса, Суми та тимчасово окупований Лисичанськ.

Щодо Одеси глава держави сказав, що це місто залишається опорою України на півдні та Чорному морі.

– Ми захистили Одесу від знищення. Бо нічого іншого, крім деградації, російський режим нездатний принести. І ми повернемо Одесі безпеку. Завжди Одеса була такою, що в ній відчуваєш легкість і щастя. Такою Одеса і буде. Вітаю вас із вашим Днем, – сказав президент.

Згадуючи Суми Володимир Зеленський назвав це місто форпостом на північному сході, яке щороку в другу суботу вересня відзначає свій день.

– У цей час – час війни – із Сумщини, на жаль, дуже часто надходять повідомлення про російський терор. Про обстріли, ракети, бомби. Про постійні намагання російських ДРГ зайти в область. Але, попри все, Сумщина живе. Суми живуть, дають силу всій області, – сказав він.

Щодо Лисичанська, то глава держави заявив, що це місто Україні ще належить повернути разом з усією Луганщиною.

– Сьогодні ніхто не назве конкретної дати, коли місто буде знову вільним. Але кожен, хто воює та працює заради України, робить усе можливе, щоб наші міста й села, які зараз в окупації, могли знову відчути нормальне та вільне життя. Лисичанськ завжди був однією з опор сходу нашої держави, одним із ключових міст. Горде місто! Таким і буде. Місто, яке вміє працювати та по праву пишається своїми результатами, – сказав він.

Президент наголосив, що з українською силою, єдністю та умінням дбати одне про одного – усі міста, села та люди будуть вільні.

Джерело: Офіс президента

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-02 21:20:36

Магазин Автозапчастин м.Ніжин