Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський анонсував розслідування щодо приватизації підприємств та надр

Президент України Володимир Зеленський анонсував проведення розслідування законності приватизації стратегічних підприємств і надр в країні окремими особами.

володимир зеленський

– Справедливу і законну реакцію з боку України повинні отримати ті, хто вважав, що не в держави, а в приватних руках, може виявитися контрольний пакет акцій над стратегічними оборонними підприємствами, зокрема Мотор Січ, а також можуть присвоюватися землі і надра, які належать народу України. Як взагалі це сталося? Знову ж, риторичне питання. Але відповіді на них знайдуть правоохоронні органи разом із державною службою геології і надр, – сказав Володимир Зеленський в своєму відеозверненні.

За його словами, громадяни повинні знати, яким чином і на яких умовах низкою осіб в Україні були отримані ті чи інші ресурси.

Президент наголошує: тим, хто зробив це законно, – боятися нічого.

Володимир Зеленський повідомив, що буде проведено максимально детальний аудит, результати якого будуть представлені суспільству.

– Упевнений, що ці відповіді повинні бути не риторичними, а конкретними, вичерпними і аргументованими як для громадян, так і для можливих майбутніх судових справ, – сказав він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-12 21:28:54