Україна і світ

Зеленська про війну в Україні: Всі думали, що це буде спринт, а тепер готуються до марафону

Будівельні матеріали м.Ніжин

Перша леді України Олена Зеленська заявила, що п’ять місяців війни змусили українців скоригувати свої очікування. Спочатку всі думали, що війна буде короткою, а тепер дедалі більше говорять про затяжний воєнний конфлікт.

Про це Зеленська сказала в інтерв’ю телеканалу CNN.

– Дуже важко протриматись п’ять місяців. Нам потрібно накопичувати сили, нам треба заощаджувати енергію. Ми не бачимо кінця нашим стражданням, – сказала Зеленська.

CNN зазначає, що хоча Київ здобув низку перемог після масштабного вторгнення Росії, ситуація дещо змінюється на користь Кремля, особливо на сході.

Чоловік Зеленської, президент Володимир Зеленський, у понеділок заявив лідерам G7, що хоче покласти край війні в Україні до початку наступного року.

Зараз бої продовжуються на сході, а ракетні удари РФ завдає по всій країні. Наприклад, учорашній обстріл міста Кременчук, де ракети потрапили до торговельного центру, в якому перебувало щонайменше 1000 осіб.

Зеленська назвала цей обстріл актом тероризму та сказала, що шокована інцидентом.

– Нас багато разів шокували. Я не знаю, чим нас ще можуть шокувати окупанти, — сказала Олена Зеленська.

Вона також розповіла, що вона та її діти не бачили Зеленського два місяці війни. У перші дні війни президент жив у своєму кабінеті.

За словами Зеленської, майже половина всіх українських сімей була розлучена війною.

Вона сказала, що, як і інші намагається знайти радість у простих речах, навіть якщо вони скороминущі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-29 00:58:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин