Місто і регіон

Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжу

Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжу

Усі 110 років свого існування Ніжинський медичний коледж мав делікатну проблему. Як не дивно, у корпусах середнього навчального закладу обласного значення не було внутрішньої вбиральні.

Тільки сьогодні, в 2018 році, корпус № 2 коледжу отримав довгоочікуване благо цивілізації.

Минулого року проблему відсутності каналізації у будівлях коледжу працівники навчального закладу порушили під час зустрічі з народним депутатом Олександром Кодолою.

Рішення не забарилося – для облаштування життєво необхідного інфраструктурного об’єкту в одному з навчальних корпусів, нардеп залучив 249 тисяч з фонду соціально-економічного розвитку.

–Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжу, – зазначила під час відкриття новенького санвузла директор коледжу Світлана Дуднік. – Адже належні санітарні умови – запорука здоров’я наших студентів. Також зі словами вдячності на адресу народного депутата виступили представники студентської ради та батьківського комітету.

Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжуПрисутні на заході заступники міського голови, а також помічник нардепа Олександра Кодоли Тамара Стратілат вітали оновлення, зазначивши, що такі комфортні зміни повинні залучити до навчального закладу ще більше студентів.

До слова, за підтримки Одлександра Кодоли у коледжі скоро з’явиться новий спортивний майданчик.

Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжу

Здійснилася мрія Ніжинського медичного коледжу

Джерело: Уездные новости
22.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: