Україна і світ

Здавала патріотів окупантам: СБУ затримала втікачку-заступницю мера Вовчанська та ще двох колаборантів

На деокупованій території Харківської области СБУ викрила трьох зрадників. Серед них два мешканця Куп’янська, які з ідейних переконань стали “поліцейськими”, та віцемерка Вовчанська. Жінку раніше було оголошено у розшук за звинуваченням у державній зраді.

– Встановлено, що 36-річний і 31-річний мешканці Куп’янська після тимчасової окупації ініціативно влаштувалися у так звані “правоохоронні органи”. На початку липня їх обох призначили на посади “виконуючими обов’язки поліцейського взводу патрульної служби”, – повідомдяє СБУ.

Наразі їм оголошено про підозру за ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Інша зрадниця – 67-річна громадянка, обіймаючи посаду першої заступниці Вовчанського міського голови, добровільно надавала допомогу представникам РФ під час тимчасової окупації міста.

– Зокрема, вона склала і передала представникам російсько-окупаційних військ списки учасників Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил на Сході України; патріотично налаштованих громадян та активістів-членів проукраїнських організацій Вовчанська, – йдеться у повідомленні.

Здавала патріотів окупантам: СБУ затримала втікачку-заступницю мера Вовчанська та ще двох колаборантів / 2 фотографии

У липні слідчі СБУ заочно повідомили їй про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, та оголосили її у розшук.

Наразі вона затримана, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-09-23 19:05:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин