Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Збут наркотиків у Чернігівському СІЗО: засуджено інспектора внутрішньої служби

Збут наркотиків у Чернігівському СІЗО: засуджено інспектора внутрішньої служби

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури Чернігівським апеляційним судом винесено вирок інспектору внутрішньої служби за фактом збуту наркотичних засобів у місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 307 КК України). Правоохоронця засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що інспектор внутрішньої служби Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор», отримавши від невідомої особи наркотичні засоби, обіг яких в Україні заборонено – метадон та канабіс, приніс їх до слідчого ізолятора та збув одному із утримуваних, зробивши попередньо «закладку».

Місцевий суд розглядаючи справу та ухвалюючи вирок не в повній мірі врахував тяжкість вчиненого злочину, обставини кримінального правопорушення, а саме вчинення злочину у сфері обігу наркотичних засобів, а також вчинення злочину спеціальним суб’єктом – працівником правоохоронного органу. Тому прокуратурою було внесено апеляцію.

Враховуючи позицію прокурора щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особу обвинуваченого, апеляційний суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого до реального позбавлення волі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин