Україна і світ

Зброї буде ще більше: Кулеба про постачання військової допомоги від союзників

Будівельні матеріали м.Ніжин

Україна стала кандидатом на членство в Європейському Союзі – це дратує країну-агресора Росію, яка розпочала повномасштабну війну. Кремль хоче зупинити шлях України на шляху до ЄС, однак він не має такої можливості.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запевнив, що країни світу хочуть поставити на місце Російську Федерацію, яка здійснює збройну агресію проти мирних жителів.


– Безумовно, Москву бісить той факт, що Україна буде членом Європейського Союзу. Згадайте, 30 років нас “годували” російськими наративами про те, що Україна начебто нікому не потрібна, ніхто її не чекає в Європі, мовляв, ми повинні про це забути та розвернутися до Росії. І ось 30 років цієї роботи у смітник, тому що Україна йде в Європейський Союз. Це нарешті підтверджено і з боку Євросоюзу. Вони (Росія, – Ред.) б залюбки хотіли зупинити цей процес, але такої можливості не мають. Ті заяви Лаврова – це прояв роздратування. Але завжди, коли країна стає агресором, проти неї формується коаліція держав, які хочуть поставити її на місце.

Кулеба переконаний, що Україна “відривається” від Росії останніми мотузками. Це надихає українських воїнів і мирних жителів у різних містах.

– Будь-які зміни на краще. Підтвердження того, що ми “відриваємось” від Росії останніми мотузками, які нас зв’язували, це сигнал, який надихає людей і в окопах, і у мирних містах. Безумовно, прямого зв’язку між кандидатством і постачанням зброї немає. Але повірте мені, що навіть у найгарячіші дні боротьби за кандидатство ми ніколи не припиняли боротись, щоб якомога більше зброї прийшло в Україну. Буквально сьогодні були дві наради президента з цієї теми. Я хочу запевнити кожного солдата, який зараз боронить державу, що зброя буде, і незабаром її буде більше. Ми прискорюємо ці процеси спільними зусиллями. Партнери теж бачать, що нам потрібно більше зброї, і чітко знають, яку саме зброю нам потрібно передати, – наголосив Кулеба.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-25 01:26:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин