Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Збірна України стартувала з дев’ятьма медалями у перший день Дефлімпіади-2021

Збірна України розпочала виступи на Дефлімпіаді-2021 у Бразилії. Вже першого дня наші спортсмени здобули дев’ять медалей (шість золотих, дві срібні та одну бронзову) у трьох видах спорту.

Перший змагальний день Національна дефлімпійська збірна України розпочала з золота в дебютному виді спорту – велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанції 1 000 метрів стала Єлизавета Топчанюк.

Українська збірна з карате завершила перший змагальний день Дефлімпіади-2021 із трьома золотими та двома срібними нагородами. Чемпіонами в куміте стали Карина Янчук у категорії до 68 кг, та Олександр Махно в категорії до 84 кг. Ще один українець Микола Пантюшин завершив змагання в понад 84 кг зі сріблом.

Також у дисципліні ката Олександр Черняєв здобув золоту медаль, а також срібло в чоловічих командних змаганнях разом із Олександром Кальником і Олександром Тритяком.

А національна дефлімпійська збірна команда з плавання поставила яскраву крапку першого змагального дня, здобувши дві золоті та одну бронзову медалі.

Дебютант Ілля Султанов фінішував першим на дистанції 50 м батерфляєм. А в плаванні комплексним стилем на 200 м третє місце посіла Ірина Терещенко.

Також українська команда стала найкращою в естафеті 4х100 м вільним стилем. Золото у фіналі принесли Олексій Литвиненко, Ілля Султанов, Олексій Коломієць та Максим Дудник.

Дефлімпійські ігри – це мультиспортивні ігри серед людей із порушенням слуху. Дефлімпіада-2021 відбувається у бразильському місті Кашиас-ду-Сул.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-03 16:53:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин