Збірна України мінімально поступилася Уельсу у матчі за вихід на ЧС-2022

Будівельні матеріали м.Ніжин

Збірна України поступилася команді Уельсу у фінальному матчі плей-оф відбору на чемпіонат світу 2022 року.. Гра у Кардіффі на стадіоні Кардіфф Сіті завершилася з рахунком 1:0 на користь драконів.

Єдиний гол забили у першому таймі. На 35-й хвилині валлійський форвард Гарет Бейл виконав штрафний удар у ворота збірної України. М’яч зачепив голову нападника України Андрія Ярмоленка та влучив у сітку воріт Георгія Бущана.

Таким чином, останнім володарем путівки на Мундіаль-2022 у Катарі від Європи стала команда Уельсу. Для драконів це другий вихід до фінальної частини футбольного ЧС в історії. Вперше збірна Уельсу брала участь у чемпіонаті світу з футболу у далекому 1958 році.

Серед європейських збірних на ЧС-2022 виступатимуть Англія, Бельгія, Німеччина, Данія, Іспанія, Нідерланди, Польща, Португалія, Сербія, Франція, Хорватія, Швейцарія та Уельс.

13 та 14 червня розіграють ще дві путівки Перу – ОАЕ/Австралія, Коста-Ріка – Нова Зеландія.

Уельс – Україна – 1:0

• Уельс: Геннессі, К. Робертс, Б. Девіс, Родон, Н. Вільямс, Ампаду, Ремсі, Аллен, Джеймс, Мур, Бейл.
  • Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Ярмоленко, Маліновський, Зінченко, Циганков, Яремчук.
  • Гол: Ярмоленко, (авт.) 34