Збірна України з фехтування на рапірах виграла бронзу КС у Гонконзі

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах здобула бронзу на Кубку світу з фехтування у Гонконгу.

Як збірна України з фехтування на рапірах виступила на КС у Гонконзі

У вирішальній зустрічі за бронзові медалі змагань українки обіграли представниць Республіки Корея з рахунком 34:31.

На змаганнях Україна була представлена у складі: Аліни Полозюк, Ольги Сопіт, Катерини Буденко та Дарії Миронюк.

На Кубку світу у Гонконзі українки розпочали свій шлях зі стадії 1/8 фіналу, де впевнено здолали Канаду з рахунком 45:32. У чвертьфіналі вони обіграли команду Австрії (45:32), однак у півфіналі поступилися лідеру світового рейтингу – Італії (32:45).

Зазначимо, що збірна України з фехтування на рапірах вдруге в сезоні покращує свій результат.

У лютому українки посіли шосте місце на Кубку світу у Єгипті. Бронза у Гонконгу – наразі найвища нагороду для наших рапіристок в історії командних виступів на КС.

Джерело: Національна федерація фехтування України