Будівельні матеріали м.Ніжин

Збірна України стала чемпіоном Європи у командному багатоборстві

Збірна України зі спортивної гімнастики виборола золото у командному багатоборстві на чоловічому чемпіонаті Європи в італійському Ріміні.

За підсумками кваліфікації синьо-жовті також показали найкращий результат серед команд — 253.661 бали.

Українські гімнасти вибороли золоті медалі у багатоборстві

Українська команда у складі Іллі Ковтуна, Олега Верняєва, Назара Чепурного, Ігоря Радівілова та Радомира Стельмаха набрала 255.762 бала і вдруге в своїй історії стала переможцем командного багатоборства.

Зараз дивляться

Срібло дісталося Великій Британії (255.429 бали), а на третю сходинку п’єдесталу піднялася Італія (252.560 бали).

Для України це перша медаль за чотири роки у командному багатоборстві на чемпіонатах Європи.

Загалом за підсумками Євро-2024 зі спортивної гімнастики в активі нашої збірної п’ять медалей – три золота, одне срібло та одна бронза.

Нагадаємо, Ілля Ковтун виграв золото у вправах на паралельних брусах та у вправі на перекладині, Назар Чепурний виграв бронзу в опорному стрибку, а Олег Верняєв став віцечемпіоном Європи у багатоборстві.