Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Збільшення заправок та зниження цін: як в Україні стимулюватимуть попит на електрокари

Міністерство інфраструктури України хоче створити умови для збільшення кількості електромобілів в Україні та налагодити відповідну інфраструктуру.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, станом на липень 2020 року в Україні зареєстровано близько 23 тис. електромобілів та понад 23 тис. гібридів.

 – Ключем до зростання кількості електромобілів є зниження їхньої вартості та розвиток інфраструктури, – зазначив міністр.

Національна транспортна стратегія передбачила стимулювання використання електричних автомобілів до 2030 року. Планується оновлення певних положень щодо використання міського електротранспорту та продовження дії звільнення від сплати ПДВ на електрокари.

Мінінфраструктури також хоче змінити державні будівельні норми щодо розміщення електрозаправок на усіх автодорогах загального користування, а не лише на трасах державного значення.

 – Ми плануємо змінити ДБН та передбачити розміщення електрозаправок на всіх автомобільних дорогах загального користування, а не лише державного значення”, – заявив міністр.

Також міністерство хоче поетапно замінити увесь громадський транспорт на електро, шляхом залучення кредитів.

Електрокари в Україні

Станом на січень-червень 2020 року кількість електрокарів в Україні зросла на 16%, якщо порівнювати з аналогічним періодів минулого року.

На позиції лідера стоїть Nissan, який охоплює 39% ринку. На другому місці Tesla (30%), на третьому – Chevrolet (6%). За Volkswagen і Fiat закріпилися на 4 і 5 місця з показником у 5%.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-19 11:32:32