Місто і регіон

Зберігайте чистоту і не смітіть!

Досить часто ми можемо почути чи прочитати про проблеми із сміттям, які охопили наш Ніжин. Гори сміття ми бачимо всюди – на берегах річок, у лісах, придорожніх смугах, просто на вулицях та у парках і скверах міста.

Про те, що сміттям небезпечно для здоров’я людини, говорять вчені всього світу. На їх думку, загрозу несуть отрути і продукти розпаду відходів. Завітавши до скверу чи проходячи тротуаром однієї з вулиць, спостерігаємо неприємну картину – свого роду сміттєву алею. Розкидані папірці, поліетиленові пакети, порожні бляшанки і мішки зі сміттям. В Європі за такі речі штрафують. Відповідальні європейці взагалі ніколи не кинуть під ноги папірця. А ми?

Звісно, цю проблему можна легко подолати, зробивши невелике зусилля над собою – не смітити, але не всі згодні виконувати прості і цивілізовані правила викидання сміття!

Не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі. Просто приберіть своє зрубане гілля біля подвір’я та віднесіть і вкиньте до сміттєвого баку (попередньо подрібнивши його до 50 см), не викидайте сміття куди попало, прогулюючись по місту викидайте папірець у спеціальні урни, навчайте цьому дітей, відпочиваючи на природі прибирайте за собою.

Всім добре відомо, що більшість несанкціонованих смітників створюють самі мешканці. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про Ніжин, про чистоту й порядок в ньому, адже благоустрій нашого міста – спільна справа усіх його мешканців.

Не будьмо байдужими.  Зробимо довкілля чистішим. Якщо ми не збережемо чистоту  природи сьогодні – наші нащадки не матимуть її завтра.

http://unenizh.org.ua

Unenizh.org.ua
2022-10-07 13:50:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин