Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Збереження культурної спадщини Ніжина

Захист культурної спадщини під час війни є складним завданням. Проте громади, потрапивши в зону бойових дій, роблять усе можливе, щоб зберегти свою культурну спадщину. Починаючи з перших днів війни, управління культури і туризму Ніжинської міської ради спільно з Ніжинським краєзнавчим музеєм імені Івана Спаського активно співпрацювали з європейськими фондами, центрами та волонтерськими організаціями, які опікуються охороною культурної спадщини, вели відповідне спілкування та окреслювали об’єм потреб для збереження фондів музею.

На початку цього тижня до Ніжинського краєзнавчого музею надійшла перша черга допомоги: пакувальні матеріали та паперові скрині для збереження об’єктів з експозицій, фондів музею та, відповідно, забезпечення в майбутньому їх збереження. Про необхідність вище окреслених матеріалів з 14 березня 2022 року проводились перемовини з Центром порятунку культурної спадщини.

Щиро висловлюємо слова вдячності Центру порятунку культурної спадщини та особисто пану Роману за небайдужість та своєчасно надану допомогу.

Дякуємо Прилуцькому краєзнавчому музею імені Василя Івановича Маслова та директорці Тетяні Зоць за дружню логістичну підтримку.

Подяка співробітникам Ніжинського краєзнавчого музею – Дудченку Геннадію, Брязкало Тетяні та Ганазі Сергію – за проведену роботу. Збережемо культурну спадщину Ніжина разом. Робота в цьому напрямку триває.

Все буде Україна!

Начальник Управління культури Тетяна Бассак

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-13 16:20:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин