Місто і регіон

Заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами

Заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами29 січня, в понеділок, на території Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» відбудуться заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами.

Сто років тому, 29 січня 1918 року, під Крутами українські захисники — уродженці різних куточків країни на чолі з сотником Аверкієм Гончаренком провели героїчний оборонний бій проти російсько-більшовицької армії Михайла Муравйова. Ця подія в історії становлення Української держави продемонструвала патріотизм і жертовність її громадян.

На місці легендарного бою відбудуться заходи із вшанування пам’яті Героїв Крут.

У програмі:

з 10:00 год. — робота оглядових екскурсійних вагонів, додаткових військово-історичних експозицій та виставок;
12:00 год. — літературно-мистецька композиція, присвячена вшануванню пам’яті Героїв Крут, церемонія покладання квітів до Меморіалу «Пам’яті Героїв Крут»;
12:20 год. — поминальна літія в пам’ять про загиблих за рідну землю;
12:30 год. — мітинг з нагоди відзначення 100-річчя бою під Крутами та вшанування пам’яті Героїв Крут, урочисте проходження військовослужбовців та ліцеїстів;
13:10 год. — патріотична концертна програма.
З 10:00 год. на території Меморіального комплексу працюватимуть намети для обігріву та харчування (чай, кава).

Зазначимо, що представники Ніжинської громади, на честь вшанування пам’яті Героїв Крут, влаштовують лижний пробіг, від станції Крути, до пам’ятного знаку Героям Крут. Бажаючі збираються близько 11.30 біля станції, і близько 11.50 будуть біля пам’ятного знаку. Всі охочі можуть долучитись.

Контактний телефон 0963771108 Тетяна Бассак 
Управління культури і туризму Ніжинської міської ради

Джерело: mynizhyn.com

Джерело: Уездные новости
24.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: