Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Захист медиків та реєстрація тварин: порядок денний Ради 19 травня

19 травня 2021 року Верховна Рада України проведе пленарне засідання, під час якого розгляне у першому та другому читанні низку законопроектів.

На порядку денному для розгляду у першому читанні – проекти законів щодо оподаткування доходів від організації та проведення азартних ігор, про захист прав споживачів щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді та про захист медичних працівників, які постраждали від коронавірусу.

Також вони розглянуть внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин, а також документ про дерадянізацію законодавства України.

У другому читанні нардепи проголосують за законопроекти щодо ввезення пестицидів на митну територію країни та щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Також у документі зазначено питання ратифікації, зокрема проект про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів.

Засідання Верховної Ради

Протягом тижня з 18 до 21 травня 2021 року Верховна Рада України проведе низку пленарних засідань.

На них парламентарі проголосують за законопроекти. У вівторок, 18 травня, нардепи вже вирішили кадрові питання та звільнили кількох міністрів уряду.

Детальніше про засідання Верховної Ради України читайте на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-19 08:10:21