Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Захищати інтереси всіх мешканців Чернігівщини: «НАШ КРАЙ» окреслив план роботи на рік

«НАШ КРАЙ» на Чернігівщині працює на благо всіх жителів регіону. Партія підтримує різні категорії населення: від молодих родин із дітьми до пенсіонерів. Саме такі результати річної роботи політичної сили обговорили під час зборів обласної організації «НАШОГО КРАЮ», що пройшли в Чернігові.

«Активісти «НАШОГО КРАЮ» долучаються до вирішення болючих питань. Допомагаємо землякам у скрутних життєвих обставинах, організовуємо цікаве дозвілля для дітей, популяризуємо спорт серед молоді. Підтримуємо навчальні заклади в громадах, дбаємо про ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій в Афганістані, бійців АТО. Допомагаємо медикам, вирішуємо екологічні проблеми в регіоні», – Юрій Музика, голова виконавчого комітету обласної організації ПП «НАШ КРАЙ», депутат Чернігівської обласної ради.

«За чотири роки було впроваджено дуже багато позитивних змін у громаді. Це добудова та відкриття школи №5. Її будували довше як 30 років. Ми поставили собі за мету, щоб усі наші навчальні заклади були такого рівня. Також будівництво амбулаторії в селі Володькова Дівиця. Придбали три шкільні автобуси та один – для відділу освіти», – Володимир Ігнатченко, носівський міський голова.

Таких результатів роботи вдається досягти завдяки продуманій кадровій політиці «НАШОГО КРАЮ».

«Кожен наш виборчий округ був закритий трьома депутатами від ПП «НАШ КРАЙ». Ми самі підбирали цих депутатів, спілкувалися з ними. І я дуже рада, тому що наш депутатський корпус – це такі креативні люди, які займають посади. Це директори шкіл, вчителі, медики, за якими тягнуться люди», – Тамара Нємченко, секретар Михайло-Коцюбинської селищної ради.

У результаті торішніх місцевих виборів партія «НАШ КРАЙ» увійшла до когорти лідерів. Тепер більше як 300 депутатів представляють політичну силу в радах різних рівнів по всій Чернігівщині. За підтримки «НАШОГО КРАЮ» обрано 15 голів територіальних громад.

«Змінився субрегіональний рівень. Зараз залишилися тільки п’ять районів. У цих районах обовязково повинні бути осередки. Потім звернемося з питанням фракційних обєднань. Із погляду партійної дисципліни… Бо політична партія має успіх на Чернігівщині і треба продовжувати роботу, щоб ми відстоювали інтереси всіх жителів Чернігівщини», – Борис Приходько, народний депутат України.

Під час зустрічі говорили й про те, що 28 березня цього року в Україні проходитимуть проміжні вибори. На Чернігівщині їх проведуть у шістьох громадах, де обиратимуть 12 депутатів.

«Вертіївська та Крутівська сільські ради, Дмитрівська, Михайло-Коцюбинська і Седнівська селищні ради, Остерська міська рада. Ми підібрали 11 достойних кандидатів , які боротимуться за депутатські мандати», – Сергій Баришовець, голова Чернігівської обласної організації ПП «НАШ КРАЙ».

На минулорічних місцевих виборах «НАШ КРАЙ» подолав бар´єр у 5% голосів виборців. Партія зайняла шосте місце по Україні серед інших політичних сил. Тому на найближчих виборах вона може бути представлена й у Верховній Раді. На відміну від регіональних політичних проєктів.

«Це ті проєкти, які не можуть брати участь у виборах до Верховної Ради, у звязку з тим, що наступні вибори будуть тільки на пропорційній основі. І партія має набрати 5% по всій Україні. Всі ці проєкти, включно і з вашим «Рідним домом», не можуть претендувати на те, щоб бути представленими у Верховній Раді. Вони мають ходити і шукати, з ким обєднаються. У нас уже є низка пропозицій від тих, хто готовий до нас приєднуватися», – Олександр Мазурчак, співголова ПП «НАШ КРАЙ», голова виконкому.

Окрім цього, під час зборів зазначили, що «НАШ КРАЙ» є всеукраїнським лідером серед інших політичних сил за кількістю жінок у своєму складі – це понад 40%. Передові позиції – у Чернігівщини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

26.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова