Новини Чернігова

«Завжди були разом та померли в один день», – колеги про вбите подружжя. ФОТО

На Привокзальному ринку неоголошений траур. Сім'ю 30-річної Валерії Пацкан і 40-річного Олексія Сидоренка знали на ринку майже все, так як вони вели підприємницьку діяльність тут близько 10 років. Торгували посудом.

Колеги сімейної пари розповідають, що в день їх смерті, суботу 17 серпня, на ринку було багато покупців. Допрацювавши до16 годин, Олексій і Валерія вирішили з'їздити трохи відпочити на берег Десни.

Сім'я вела активний спосіб життя і кожну вільну хвилину намагалися провести на природі: їздили на річку, збирали гриби і просто відпочивали від міської суєти.

На жаль, відпочинок 17-го серпня на березі Десни для чернігівців став фатальним. Вони були вбиті біля лазень по вулиці Набережна. За попередньою версією слідства, приводом для вбивства став автомобіль марки Ланос. У сім'ї залишилася 8-річна дочка Майя.

Кореспондент побував на Привокзальному ринку і поспілкувався з колегами убитої сім'ї.

Незважаючи на те, що з дня вбивства пройшло вже три дні, більшість продавців ходять по ринку зі сльозами на очах. Поглядають на торговельну точку убитих і сльози знову котяться по щоках.

Жінки-продавці небагатослівні. Не хочуть фотографуватися, але про вбиту парі говорять тільки хороше.

Марина, 5 років торгує взуттям на ринку:

– Знаю цю родину давно. З Олексієм ми навіть навчалися разом. Вони не боялися братися за будь-яку роботу. Завжди активні, веселі, добрі. Я їх практично ніколи не бачила окремо. Вони завжди були разом і померли в один день …

Наталія Михайлівна, 7 років торгує жіночим одягом на ринку:

– Хороші добродушні, трудоголіки. Працювали як бджілки – всюди вдвох, як на роботі, так і відпочинку. Покупці їх любили, адже вони завжди з посмішкою їх зустрічали, допомагали визначитися з покупкою.

Надія, 5 років торгує жіночим одягом на ринку:

– Дружна сім'я, чуйні і добрі. Ніколи не грубили ні покупцям, ні колегам. Батьки у них теж «золоті люди», дочка розумниця.

Роман Думановський, 10 років торгує чоловічим одягом на ринку. (Чоловік єдиний, хто дозволив себе сфотографувати. Під час розмови Роман постійно опускав очі вниз, ледве стримуючи сльози).

– Я і Олексій з дружиною прийшли торгувати на ринок майже одночасно, років 10 тому. За весь час роботи я і слова поганого від них не чув. Це була дуже хороша сім'я. Зараз таких мало. Вони часто їздили відпочивати після роботи. Навіть в той фатальний вечір з ними повинна була поїхати дочка, але так як погода стояла прохолодна і вітряна – її залишили вдома.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 серпня о 12 годині біля моргу на Пирогова пройде прощання з Валерією та Олексієм.

Матеріальну допомогу сім'ї загиблих збирають колеги на ринку. Також триває збір і в соціальних мережах.

Приєднатися можете і ви.

Картка Приватбанку 5168 7554 3173 8547 – Овчар Юлія Сергіївна.

Джерело – Gorod.cn.ua

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.08.2019