Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Завтра в Чернігові – День жалоби

Завтра в Чернігові – День жалоби

У день поховання чернігівця Шпака Володимира Віталійовича, старшого лейтенанта Збройних сил України, померлого під час виконання військового обов’язку у зоні проведення Операції об’єднаних сил, для вшанування його пам’яті та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, в місті Чернігові 8 квітня оголошено Днем жалоби.

Відповідне розпорядження чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав сьогодні, 7 квітня.

На знак скорботи за загиблим буде приспущений Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста. Також цього дня діятиме заборона звучання розважальної музики на ринках, в інших закладах і в громадському транспорті.

Командир протитанкового взводу роти вогневої підтримки 58 ОМПБр старший лейтенант Шпак Володимир Віталійович народився 13 березня 1984 року. У 2006 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки. У 2018 році підписав контракт зі Збройними силами України. Його смерть настала 6 квітня 2021 року внаслідок поранення отриманого під час обстрілу позицій Збройних сил України незаконними збройними формуваннями у районі проведення Операції об’єднаних сил на сході України.

Церемонія прощання та відспівування за померлим відбудеться 8 квітня о 10.00 у Катерининській церкві. Ховатимуть загиблого старшого лейтенанта Шпака Володимира Віталійовича на кладовищі «Яцево» об 11:30.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова