Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Завод Радар реновують зі збереженням історичного вигляду

Простір заводу Радар адаптують під сучасні міські потреби без втручання в історичний вигляд будівель. Архітектурне бюро індивідуальних рішень, що перемогло у відкритому аукціоні на оренду цієї нерухомості 4 вересня, реновує 16 800 м. кв. приміщень із збереженням первісного вигляду заводу.

Адміністративну будівлю і два недіючих цеха київського заводу Радар відреставрують та адаптують під сучасні потреби киян із збереженням автентичного зовнішнього вигляду будівель. Приміщення передали в оренду компанії Архітектурне бюро індивідуальних рішень на підставі відкритого аукціону, що пройшов 4 вересня. Метою реновації в компанії вбачають збереження історичного середовища з якісно новим переосмисленням його функціоналу. Аукціон з передачі в оренду приміщень був проведений з використанням електронного майданчика, що виключає людський фактор і корупційні чинники.

– Ми прагнемо вдихнути життя у стіни старої будівлі. Водночас ми хочемо зберегти самобутню атмосферу цього місця, де працювали провідні інженери країни й вироблялась високоточна техніка, – зазначив Олексій Полетуха, генеральний директор Архітектурного бюро індивідуальних рішень та будівельної компанії НЕСТ.

Завод Радар був заснований 1930 року і розмістився в приміщенні колишнього котельного заводу чеського концесіонера Пауля. За радянських часів завод спеціалізувався на виробництві радіолокаційних комплексів для літаків і вертольотів, а також на виготовленні продукції цивільного призначення. Зокрема, у 1970-х роках тут виготовлявся відомий на увесь СРСР котушковий магнітофон Юпітер.

Раніше Факти ICTV писали, що Мінкульт розробив заходи зі збереження історичних пам’яток.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-23 17:46:16