Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Завершився чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури та правових органів

Завершився триденний чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури правових органів за програмою змагань “Динаміада – 2020”.

За підсумками змагань перемогу здобула команда Академії державної пенітенціарної служби, обійшовши команду  прикордонного загону з рахунком 4:0.

Третє місце посіла команда Національної гвардії в області, обігравши команду патрульної поліції у пенальті – це їх перша перемога.

Команди-переможці отримали кубки, нагороди та медалі від директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Андрія Кужеля.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook