Україна і світ

Затримання Гримчака не стосується діяльності міністерства і виконання його посадових обов’язків, – МТОТ

А помічник, затриманий разом з ним, не є працівником МТОТ

Джерело: 112.ua

Затримання Гримчака не стосується діяльності міністерства і виконання його посадових обов’язків, - МТОТ

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій заявили, що затримання на хабарі Юрія Гримчака не пов’язане з діяльністю МТОТ та виконання його посадових обов’язків. І додали, що затриманий з ним помічник не є працівником Міністерства. Про це повідомила прес-служба МТОТ у своєму Twitter.

“За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності Міністерства і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра”, – пише прес-служба Міністерства.

І додає, що у штаті відомства немає такої посади як “помічник заступника Міністра”, а чоловік, яка згадується рядом ЗМІ у якості помічника Гримчака і яку затримали разом з ним за хабарництво, не є працівником МТОТ.

“Більше того, повідомлення в ЗМІ щодо затримання “помічника заступника Міністра” також не є коректним, оскільки у штатному розписі Міністерства немає посади “помічник заступника Міністра”. Згадана в ЗМІ особа не є працівником МТОТ”, – підкреслюють у Міністерстві.

Раніше сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор. 

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ та Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив затримання свого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака і сказав, що йому “соромно за нього”. 

Джерело: www.112.ua