Україна і світ

Заступник генпрокурора США подав у відставку після завершення розслідування по “російській справі”

Джерело : www.112.ua

Голос Америки

Заступник генерального прокурора США Рід Розенстайн, який призначив спецпрокурора Роберта Мюллера навесні 2017 для розслідування зв’язків між російським урядом і Дональдом Трампом, подав у відставку. Про це повідомляє CNN.

“Подаючи у відставку з 11 травня, я вдячний вам за можливість служити, за ввічливість і гумор, які ви часто демонстрували в наших особистих бесідах, а також за цілі, які ви визначили у своєму інавгураційному зверненні: патріотизм, єдність, безпеку, освіта і процвітання, адже держава існує для служби своїм громадянам”, – йдеться в листі Розенстайна.

Як зауважив сам заступник генпрокурора, середній термін перебування на цій посаді становить 16 місяців, і лише деякі чиновники працюють довше двох років.

Президент США Дональд Трамп неодноразово критикував його та інших високопоставлених співробітників Мін’юсту США, проте ознак того, що Розенстайна змусив піти з роботи Трамп, немає.

Наголошується, що Рід Розенштайн фактично курирував розслідування втручання РФ в американські вибори після вимушеного самовідводу генпрокурора Джеффа Сешнса. Він виконував цю роль до призначення на початку 2019-го Вільяма Барра на посаду генпрокурора США.

Нагадаємо, доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера був оприлюднений американським міністерством юстиції в квітні 2019 року. В ньому зазначалося, що спеціальний прокурор Мюллер не знайшов доказів змови штабу Трампа з Росією під час президентських виборів в США в 2016 році. 

Президент США Дональд Трамп раніше заявляв, що розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США було незаконним, зазначивши, що все, що було в ньому, було спотворено.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-30 07:05:03

Close