Новини Чернігова

Застій в Любецькій громаді: три сесії поспіль селищний голова не дає працювати депутатам ВІДЕО

Застій в Любецькій громаді: три сесії поспіль селищний голова не дає працювати депутатам ВІДЕО

Любецька громада не може розвиватися. Сесії щоразу переносяться головою. Ключові у житті громади питання не розглядаються через позицію селищного голови.

Сергій Пінчук усіма можливими способами ухиляється від розгляду питання про позбавлення його «міністерських» премій. Через це в сесійній залі стоїть ґвалт. Голова вдається до психологічного тиску.

Цього разу з уст одного з депутатів пролунала дивна пропозиція провести сесію закритою. Більшість депутатів проголосували за відкрите засідання для громади, журналістів і депутатів обласної ради. Бо знають, що Сергій Пінчук у Феусбуці вдається до написання неправдивих дописів про обранців.

На сесії депутати мали розглянути ряд першочергових у розвитку громади питань. Адже висновки Мінрегіону України для Любецької громади наразі невтішні.

Тому, депутати рішуче налаштувалися плідно працювати. На сесії вони мали затвердити стратегію громади та вирішити питання освітлення вулиць, енергозбереження у школі та відкриття молодіжного і соціального центрів. А також виділити матеріальну допомогу онкохворим дітям та людям з інвалідністю.

Затягуючи на сесії час, Сергій Пінчук почав торгуватися із депутатами, яким у черзі поставити питання скасування премій голові. Хотів 10-м із 17-ти питань на порядку денному.

Сергій Пінчук пообіцяв працювати на сесії чи не до ночі, навівши у приклад Верховну Раду. Та депутати не повірили голові, бо він взяв собі вже за звичку затягувати та переносити сесії.

Детальніше дивіться у сюжеті

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.12.2018