Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Засмітимо все місто?

Як ви гадаєте хто це і що вони роблять? Так, ви не помилились!

Знайомтесь! Ці люди під`їхали і, як потім з’ясувалось, не один раз під`їжджали, на своїй ГАЗЕЛі до сміттєзбирального майданчика, щоб викинути своє сміття просто так у Ніжині, на вулиці, де схочу…

Ці порушники-засмічувальники потрапили до об`єктиву фотокамери в неділю 16 травня, біля майданчику для збору твердих побутових відходів на перехресті вулиць Бобрицька-Резніченка. Просто під`їхали і без жодного докору сумління вивантажили лопатами свої відходи просто поруч майданчика, а потім з’їздили за черговою порцією сміття і, навіть не почервонівши від сорому, знову викинули там само. По факту було створено чергове стихійне сміттєзвалище і таких випадків фіксується досить багато по місту.

Такі дії носять злочинний та руйнівний характер по відношенню до чистоти, екології та благоустрою Ніжина і є категорично неприпустимим. Крім того це пряме порушення чинного законодавства України, а також Правил поводження зі сміттям та користування майданчиками ТПВ.

Сподіваємось, ніжинські правоохоронці спільно з Муніципальною Вартою зроблять відповідні висновки та застосують заслужене покарання для цих осіб.

Unenizh.org.ua
2021-05-20 16:34:03