Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Засідання Верховної Ради 4 вересня: онлайн-трансляція

Пленарне засідання Верховної Ради у п’ятницю, 4 вересня 2020 року, традиційно розпочнеться о 10.00 з години запитань до Кабміну, під час якої головною темою будуть заходи з протистояння коронавірусу в Україні. Далі нардепи перейдуть до законопроектів.

Протягом засідання у першому читанні вони планують розглянути документи про вдосконалення правил дорожнього руху та про механізм справляння акцизного податку під час реалізації тютюнових виробів.

Також на порядку денному – проекти про запровадження європейських принципів модернізації промисловості України та імплементацію норм міжнародного кримінального і гуманітарного права.

У другому читанні нардепи проголосують за законопроекти про обмеження обігу пластикових пакетів на території України та про внутрішній водний транспорт.

У плані також ратифікація про вихід України з Угоди про співробітництво держав – учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки.

Засідання Верховної Ради 3 вересня

Під час засідання Верховної Ради 3 вересня нардепи розглянули законопроекти про сільське господарство та освіту.

Крім того, вони ухвалювали зміни до Державного бюджету України.

На порядку денному були і кадрові питання щодо членів Рахункової палати.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-04 08:00:44