Місто і регіон

Засідання оргкомітету з відзначення Дня міста – 2019

25 січня 2019 року було підписано розпорядження міського голови №27 «Про створення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня міста у 2019 році».
Сьогодні у малій залі відбулося перше засідання Оргкомітету з підготовки та проведення Дня міста під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігора Алєксєєнка. До його складу входять представники місцевого самоврядування, депутати міської ради, а також представники громадських організацій, освіти, митці і т.д.
На початку засідання Ігор Володимирович запропонував обрати дату відзначення та проведення урочистих заходів. Річ у тім, що Георгій «Побідоносець» є символом Ніжина і прикрашає собою герб міста. Тому святкування Дня міста у близький до дати вшанування святого день є логічним і, що головне, символічним (перша субота травня). Цього річ святкування припадає на 04 травня. Далі був озвучені пропозиції щодо заходів, які відбуватимуться на День міста:-«Ніжин ожив» перформанс (нові арт-герої);-«Людина року – 2019»;-Сквери міста в різними локаціями;-Музичний фестиваль;-Спортивний турнір (стадіон «Спартак», запрошується іноземна команда з Польщі);-Презентація фільму про Ніжин (у різних просторових зонах по місту).
Також було обговорено питання запрошення гостей:-Іноземних інвесторів з якими співпрацює міська рада;-Ляльковий театр (м.Чернігів);-Ольга Броварець (доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, ніжинка,); -Володимир Фаль (головний лікар чернігівської міської лікарні №2, випускник ЗОШ №1);-Іван Данкевич.
Наприкінці засідання членам оргкомітету запропонували надати свої пропозиції на електронну адресу управління культури і туризму щодо заходів на День міста. Управління культури і туризму Ніжинської міської ради: пл.Івана Франка, 1, каб.80-81 (т.2-35-51).

Відділ інформаційно-аналітичної роботита комунікацій з громадськістю