Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Засідання містобудівної ради у Ніжині: обговорення було жвавим

Засідання містобудівної ради Ніжина, яке відбулося 26 листопада, пройшло в жвавих обговореннях: представник ТОВ “АСПО” Тамара Воробйова презентувала присутнім пропозиції по дизайн-коду вулиці Московської та площі імені М. Заньковецької.

Серед важливих пропозицій – рекомендації по опорядженню фасадів багатоповерхівок вулиці Московської.

Тамара Віталіївна презентувала фотофіксацію існуючих забудов і зауважила, що з будинків потрібно прибрати будь-яку рекламу і пофарбувати у відтінки однієї кольорової гамми:

Запропоновані кольори сподобались не всім. Прозвучала думка, що у цій палітрі не вистачає яскравості і контрасту відтінків, тому це питання варто доопрацювати.

Презентували варіанти тротуарної і дорожньої плитки. Стосовно скверу М. Заньковецької, то, згідно з презентацією, пропонується облаштувати стоянку для автівок біля Будинку книги. Її площа – 25 кв. метрів на 1 авто.

На пропонованій ділянці можна розмістити близько 10 авто. Для цього потрібно прибрати існуючі клумби. Стоянку пропонують огородити, а перед нею встановити лавки і ліхтарі.

Пропозиція викликала суперечки, адже не всі погоджувалися з доцільністю облаштування там автостоянки. Нарешті, члени містобудівної ради зійшлися на тому, що презентацію потрібно доопрацювати, врахувавши всі зауваження. Для зручності, перед наступним засіданням матеріали оновленої пропозиції будуть розіслані усім членам ради на електронну адресу.

Джерело: “Нежатин

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-30 02:18:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин