Україна і світ

Заразитися коронавірусом можна від домашніх тварин, – ВОЗ

Медики радять уникнути вживання сирого або недовареного м’ясаВсесвітня організація охорони здоров’я встановила, що заразитися коронавірусом можна навіть від домашніх тварин. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України. 

Найчастіше поширювачами вірусу серед тварин є кажани. Проте нині вірус подолав видовий бар’єр для людини від іншої проміжної тварини.

“Цими проміжними тваринами-господарями можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином серед поширювачів можуть бути коти, собаки та інші домашні тварини.

У міністерстві додали, аби уникнути зараження вірусом через м’ясні чи молочні продукти необхідно уникнути споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що у Шанхаї почали викидати з вікон тварин. Відео з мертвими кішками на землі розлетілось по Інтернету.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” Євген Брагар в ефірі програми “Голос народу” на каналі “112 Україна” порадив пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комунальні послуги.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close