Україна і світ

Заради безпеки усього світу: у МЗС закликали РФ невідкладно звільнити ЗАЕС

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Міністерстві закордонних справ України рішуче засудили дії російських окупаційних військ на території захопленої ними Запорізької АЕС в Енергодарі 5 серпня.

Про це йдеться в заяві МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві назвали “цинічною” заяву російського президента Володимира Путіна на Оглядовій конференції Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, в якій йшлося про відсутність намірів Росії застосовувати ядерну зброю в Україні, оскільки на тлі цього РФ вдалась до численних провокацій на ядерному об’єкті.

У МЗС нагадали, що після введення з початку серпня 2022 року в приміщення 1-го і 2-го блоків ЗАЕС, які перебувають в стадії ремонту, військових вантажівок і позашляховиків наповнених зброєю, сьогодні відбулися артилерійські обстріли території біля промислового майданчику ЗАЕС.

Внаслідок трьох зафіксованих попадань пошкоджено високовольтну лінію видачі електричної потужності ЗАЕС – Запорізьку ТЕС.

– Можливі наслідки влучання в діючий реактор рівноцінні застосуванню атомної бомби, – пояснили у міністерстві.

У МЗС закликали світову спільноту невідкладно вжити заходів для примусу Росії звільнити ЗАЕС та передати електростанцію під контроль України заради безпеки всього світу.

Фото: ЗАЕС

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-05 23:38:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин