Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ Ніжинської МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО ВУЛИЧНОЇ АКТИВНОСТІ “КРОКИ ДО ДОПОМОГИ”

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ Ніжинської МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО ВУЛИЧНОЇ АКТИВНОСТІ “КРОКИ ДО ДОПОМОГИ”

Ніжинська міська територіальна громада традиційно бере участь у проведені міжнародної акції «16 днів проти насильства», що проходить з 25 листопада по 10 грудня 2023 року.
Метою акції є підвищення обізнаності громадян про всі форми насильства, а також методи недопущення і комплексного реагування на будь-які його прояви.
Офіційний старт міжнародної акції «16 днів проти насильства» в Ніжині відбудеться – 30 листопада 2023
Старт акції розпочнеться з вуличної активності «Кроки до допомоги», яка покликана продемонструвати, що допомога завжди поруч і звертатися за нею – це прості та важливі кроки.
Під час активності через історію особи, яка потрапила у коло насильства, але вирвалася з нього, ми розповімо, як важливо вчасно звернутися за допомогою до спеціалізованих служб підтримки.
На учасників очікує багато цікавої та корисної інформації, будуть розміщені таблички з QR-кодами з посиланнями на інформаційні матеріали про акцію, сервіси допомоги для постраждалих та інше.
Просимо жителів громади долучатися до активності на знак підтримки та солідарності до осіб, які знайшли сили та підтримку вийти з кола насильства. Віримо, що участь в цій активності допоможе якнайбільшій кількості людей дізнатися про те, що насильство не потрібно терпіти та допомога поруч.
Захід організований UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з громадською організацією «Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству» у межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та Великої Британії (British Embassy Kyiv), за сприянням відділу у справах сім‘ї та молоді виконавчого комітету та Ніжинського міського центру соціальних служб.

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2023-11-30 23:00:05