Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Запоріжсталь з 2012 року вклала 15 млрд грн в екологічну модернізацію

Запоріжсталь з 2012 до 2019 року вклала в екологічну модернізацію підприємства 15 мільярдів гривень, а до кінця поточного планує скерувати на цей напрям ще 263 млн гривень. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook генеральний директор підприємства Олександр Мироненко.

15 млрд гривень з 2012 до 2019 року вже вкладено, до кінця поточного скеруємо ще 263 млн гривень. Це живі, реальні кошти, які ми інвестуємо в екологічну модернізацію Запоріжсталі, аби знизити навантаження від власного виробництва на регіон. Більша частина виконаних проектів – це не зобов’язання, а наша власна ініціатива. Ми усвідомлюємо, що маємо модернізуватися та ставати кращими, екологічно безпечнішими для міста, в якому живемо та працюємо, – наголосив він.

Чи не тому в Запоріжжі найбільше сварять Запоріжсталь, що ми найбільше працюємо над зниженням свого впливу на довкілля та інформуємо про це? Інші сором’язливо мовчать і питань до них немає. Пропоную усім колегам за промисловим майданчиком не ховатися за Запоріжсталлю.

Адже тут не про розміри підприємства мова, а про стратегію екологічної трансформації кожного, хто працює у Запорізькому регіоні, – заявив керівник підприємства.

Мироненко наголошує, що станом на сьогодні будуються додаткові очисні споруди на хвостових частинах агломашин, а в найближчих планах – реалізація запропонованого Запорізькою ОДА проекту Обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2021-2027 роки.

Необхідно зробити цей вкрай важливий крок, оскільки ми маємо все необхідне для цього: власне бажання, політичну волю, запит суспільства. Таку позицію озвучив вчора на нараді в Запорізькій облдержадміністрації та ділюся з вами, друзі, – заявив він.

Раніше премєр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що промисловість у 2020 році має всі умови для росту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-18 18:53:36