Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Запобігти ядерній аварії: до України прибув директор МАГАТЕ

Директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі прибув до України, щоб розпочати надання термінової технічної допомоги для забезпечення безпеки ядерних об’єктів країни. Про це він повідомив у Twitter.

Мета візиту Гроссі – оперативна підтримка безпеки ядерних об’єктів України, що включатиме відправку експертів МАГАТЕ на пріоритетні об’єкти та перевезення обладнання для моніторингу та аварійної допомоги.

 

– Військовий конфлікт ставить під безпрецедентну небезпеку українські АЕС та інші об’єкти з радіоактивними матеріалами. Ми повинні вжити термінових заходів, щоб переконатися, що вони можуть продовжувати працювати безпечно, а також зменшити ризик ядерної аварії, яка може мати серйозний вплив на здоров’я та навколишнє середовище як в Україні, так і за її межами, – наголосив директор МАГАТЕ.

Цього тижня Гроссі відвідає одну з атомних електростанцій України.

За його словами, МАГАТЕ розробило конкретні та детальні плани надання допомоги Україниі, які включають 15 ядерних енергетичних реакторів на чотирьох станціях, а також Чорнобильську АЕС, де розташовані об’єкти поводження з радіоактивними відходами після аварії 1986 року.

Фото: RafaelMarianoGrossi

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-29 15:45:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин