Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Замороження активів та заборона на експорт: Японія оголосила про нові санкції проти РФ

Японія заморожує активи ще 140 російських громадян і розширює заборону на експорт, включаючи російські військові фірми.

Про це повідомив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда під час робочого візиту до Лондона.

За словами глави японського уряду, повномасштабне вторгнення Росії в Україну та російська агресія повинні мати наслідки. Він зазначив, що це проблема не лише для Європи.

— Завтра Україна може стати Східною Азією, — відповів Кісіда на запитання, чи є паралелі між російською агресією в Європі та намірами Китаю домінувати в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Кісіда додав, що Японія та її союзники “ніколи не повинні терпіти односторонню спробу змінити статус-кво шляхом застосування сили в Індо-Тихоокеанському регіоні, особливо в Східній Азії”.

12 квітня Кабінет міністрів Японії підтримав запровадження додаткових санкцій проти Росії. Нові обмежувальні заходи передбачають заморожування активів 398 росіян, зокрема дочок Володимира Путіна та дружини очільника МЗС РФ Сергія Лаврова.

Уряд Японії також підтримав заборону на імпорт 38 товарів, зокрема горілки та інших спиртних напоїв, електрообладнання та пиломатеріалів з 19 квітня.

19 квітня Міністерство оборони Японії ухвалило рішення надати Україні дрони, а також костюми та маски ядерного, біологічного та хімічного захисту.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 22:12:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин