Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Замість умовного терміну – реальний. Юного грабіжника з Чернігівщини засудили на 5 років

Замість умовного терміну – реальний. Юного грабіжника з Чернігівщини засудили на 5 років

Наступні 5 років неповнолітній мешканець Корюківського району проведе за гратами – за крадіжки та розбій, які вчинив торік.

Подробиці кореспонденту Високого Валу телефоном розповів головний спеціаліст з питань інформаційної політики обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, на початку лютого 2020 року, 16-річний хлопець, разом із дорослим напарником, вдерся до будівлі однієї з сільрад Сосницького району. «Трофеями» стали комп'ютерна техніка та мобільні телефони на загальну суму понад 6 тисяч гривень. Щоправда, такою здобиччю злодії не вдовольнилися. Вирішили «перевірити» і склад ТОВ «Нова Пошта», що розташований у тій же споруді. Пішли звідти не з порожніми руками – викрали 71 відправлення на суму понад 34 тисячі гривень.

Через 5 днів зловмисники продовжили кримінальну «одісею» в Орлівці Новгород-Сіверського району. Щоправда, цього разу підготувалися – йшли на «діло» із пневматичним пістолетом та шматком металевої труби. Без запрошення і дозволу «завітали» до місцевого мешканця.

«Під час розбійного нападу непрохані гості побили господаря. Той став опиратися і кликати на допомогу. Через це нападники були змушені втікати. Через деякий час їх затримали», – повідомив Литовченко.

Відбувся суд. За описані вище «подвиги» юному грабіжнику дали лише умовний термін. Аби виправити ситуацію, скаргу до Чернігівського апеляційного суду подав заступник керівника обласної прокуратури. Служителі Феміди зважили на тяжкість скоєного та особу обвинуваченого і скасували попередній вердикт. Змінили умовний термін на цілком реальний – 5 років ув’язнення. Вирок набрав законної сили.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.04.2021