Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Замість пакунків малюка – гроші: куди поділись “бебі – бокси”?

Замість пакунків малюка – гроші: куди поділись “бебі – бокси”?

Діти, які народилися у 2020 році та не отримали “пакунку малюка”, зможуть отримати грошову компенсацію вартості боксу.

Відповідний проект постанови розробило Міністерство соціальної політики, повідомляється на сторінці відомства у Фейсбуці.

“Мінсоцполітики з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році „пакунком малюка” розроблено проект урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюкаˮ на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою”, – йдеться у повідомленні.

Рішення про відміну закупівлі одноразової натуральної допомоги  було прийняте 30 червня Антимонопольним комітетом України, за результатом розгляду скарг учасників закупівлі.

Відповідно до постанови Кабміну у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводилася централізованою закупівельною організацією – державна установа “Професійні закупівлі”.

У міністерстві запевняють, що “питання забезпечення допомогою „пакунок малюка” новонароджених дітей в усіх регіонах України перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики”.

Раніше при народженні дитини кожна родина отримувала від держави спеціальний дитячий набір “бейбі-бокс” (“пакунок малюка”). Бокс містить 25 товарів для новонароджених загальною вартістю у 5 тисяч гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

13.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова