Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Замість Авакова – «людина Авакова»: міністерство внутрішніх справ очолив Денис Монастирський

Замість Авакова – «людина Авакова»: міністерство внутрішніх справ очолив Денис Монастирський

Український парламент, за даними ukrinform.ua, дав «добро» на призначення Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

Сьогодні, 16 липня, за це проголосував 271 народний депутат.

13 липня його попередник Арсен Аваков написав заяву про відставку. 15 липня її задовольнила Верховна Рада. Тоді ж від голови уряду надійшло подання про призначення наступника – народного депутата України від фракції «Слуги народу», голови комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського.

За інформацією tsn.ua, Денис Анатолійович Монастирський народився 12 червня 1980 року у Хмельницькому. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидатом юридичних наук.

Викладав у Хмельницькому університеті управління та права. Також Монастирський був автором (співавтором) 25 наукових публікацій, 3 навчальних посібників, а також близько 70 проєктів законів України, поданих до ВРУ.

Монастирський керував відділом з питань законотворчості та наукових експертиз. Раніше працював у великих юридичних компаніях. 

Одружений та виховує двох дітей. Дружина Монастирського працює головним спеціалістом юридичного відділу в Державному бюро розслідувань. 

У 2014-2019 роках він працював помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 8 скликання Антона Геращенка.

У 2019 році він приєднався до команди майбутнього президента України Володимира Зеленського, де займався питаннями реформування правоохоронної діяльності. 

Деякі експерти та журналісти називають Монастирського «людиною Авакова»

Зокрема його звинувачували у підтримці його Комітетом законопроєкту, який посилює роль Авакова

Також Монастирському закидають позитивний відгук на скандальну дисертацію нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви. Перший дав високу оцінку праці другого, тоді як громадськість обурилася блискавичним «захистом» у квітні 2021 року.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.07.2021

Залишити відповідь