Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Залишилося дві версії: в поліції повідомили деталі розслідування загибелі нардепа Полякова

Станом на сьогодні триває досудове розслідування в справі про загибель народного депутата Антона Полякова. Слідство розглядає дві версії.

Про це розповів в одному з інтерв’ю керівник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Вигівський.

Так, раніше розглядалося три версії загибелі Полякова, серед яких і природня смерть (ця версія не була пріоритетною, зважаючи на виявлення в організмі нардепа слідів наркотичної речовини метадон).

Наразі ж версій залишилося дві: про примусове потрапляння метадону в організм Полякова, або ж що він вжив цю речовину самостійно.

– Версій у нас залишається дві – самостійне або ж примусове потрапляння наркотичної речовини в організм. Зараз проводиться близько 20 експертиз, деякі вже готові. Ми встановили все коло осіб, з ким у нього було спілкування, чітко розклали хронологію останнього дня життя депутата. Встановили і проводимо слідчі дії з усіма причетними особами, свідками. Плюс проводимо дуже багато технічних заходів, – зазначив Вигівський, додавши, що поки не може розкрити додаткових деталей.

Коментуючи розблокування правоохоронцями телефону Полякова, очільник столичної поліції заявив, що там була деяка корисна інформація.

– Там немає конкретики, але є моменти, на які варто звернути увагу, – повідомив Вигівський.

Деталі озвучать вже після завершення слідства, оскільки зараз оприлюднення даних може нашкодити.

За словами Вигівського, підозри поки нікому не оголошувалися. Руслан Джамбулатов, який перебував разом із Поляковим у день загибелі нардепа, проходить у справі як свідок.

– Він не затриманий, з ним проводяться слідчі дії. Він має статус свідка. Підозри будь-кому не оголошувалось, поки що йде розслідування. Ми плануємо залучати до розслідування міжнародних експертів для допомоги, зокрема і в експертизах телефонів, – додав голова поліції Києва.

Він нагадав, що справа про загибель Антона Полякова розслідується за ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України.

Вигівський уточнив, що правоохоронці співпрацюють з Тимчасовою слідчою комісією, яка була створена у Верховній Раді для розслідування смерті Полякова.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-20 12:58:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин