Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Залужний про ракетні удари по Україні: РФ хоче зруйнувати шляхи постачання зброї

Країна-агресор Росія завдає ракетних ударів по території України, щоб зруйнувати логістичні шляхи поставок зброї нашій державі.

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Він поінформував про свою чергову розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США, генералом Марком Міллі.

За словами Залужного, під час переговорів він акцентував на поновленні застосування Росією крилатих ракет проти України.

– Головною метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної допомоги Україні, – наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Залужний уточнив, що протягом доби 3 травня ворог застосував 14 крилатих ракет, випустивши їх зі стратегічних бомбардувальників ТУ-160 з Каспійського моря. А станом на північ 4 травня було зафіксовано 8 запусків російських крилатих ракет по території України.

– Тому питання надання Україні ракетних систем залпового вогню M142 HIMARS та М270 MLRS є дуже актуальним, – зазначив Залужний.

Він подякував американським партнерам за вже надану Україні допомогу та наголосив, що українська армія успішно опановує нові види озброєння і техніки завдяки співпраці та підтримці західних партнерів на всіх рівнях.

– Сьогодні наші військові не тільки інтенсивно навчаються використовувати та обслуговувати НАТівські зразки озброєння, а й діляться своїм бойовим досвідом з партнерами, – підсумував Залужний.

Як відомо, протягом останніх днів РФ поновила масовані ракетні обстріли території України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 18:11:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин