Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Залишилось 10 днів: у Чернігові безкоштовно чіпуватимуть тварин до 20 грудня

Залишилось 10 днів: у Чернігові безкоштовно чіпуватимуть тварин до 20 грудня

Чернігівцям нагадують, що час на безкоштовне чіпування тварин, яке розпочалось 1 червня, спливає 20 грудня. Отже залишилось всього 10 днів.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

У ВСЦ «Крок до тварин» відзначають, що ідея чіпування тварин, на жаль, поки що сприймається чернігівцями не завжди позитивно. За цей рік тут чіпували лише третину домашніх тварин з запланованих, і лише дві третини безпритульних.

Як прокоментувала ситуацію керівниця центру Тетяна Діденко, коли автори писали цей проект, то розраховували на свідомість власників і кураторів безпритульних чотирилапих.

«Але виявилося, що власники бояться якогось химерного податку, а по факту банально бояться відповідальності. Чого бояться і чому не чіпують тварин куратори – взагалі загадка, адже саме завдяки чіпуванню можна хоч якось проконтролювати тих, кому вони прилаштовують тварин, – зазначила вона. – Але, незважаючи ні на що, ми хочемо подякувати власникам і кураторам, які чіпували своїх тварин. І всім, хто голосував за проєкт і розуміє необхідність таких заходів».

Діденко додала, що реєстрація тварин у місті рано чи пізно все одно стане обов'язковою – адже відповідальність за істоту, яку ти береш додому, має бути. Але тоді чіпування вже може стати платним.

Тож, для безкоштовної реєстрації залишилось 10 днів. Тому, якщо наважились, то не зволікайте.

Запис за телефоном 063-573 60 20.

Для перетримок та родин з великою кількістю тварин можливе чіпування вдома.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.12.2020