Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Законопроєкт про реформу містобудування №5655 реалізує антикорупційну стратегію, – голова НАЗК Новіков

Голова НАЗК Олександр Новіков, оцінюючи ухвалений парламентом законопроєкт №5655, зазначив, що він є частиною антикорупційної стратегії.

Говорячи про реформування сфери містобудування, Новіков також додав, що цифровізація дозвільної системи у сфері будівництва є частиною антикорупційної стратегії.

– Її (цифровізацію, – ред.) підтримали усі стейкхолдери у сфері містобудування. Тобто цей закон реалізує антикорупційну стратегію, – сказав Олександр Новіков.

Новіков додав, що позиція НАЗК щодо проєкту №5655 завжди залишалась незмінною.

Зараз дивляться

– У 2021 році ми провели його антикорупційну експертизу, вказали на велику кількість корупційних ризиків та дали рекомендації щодо їх усунення. До другого читання всі ризики, щодо яких ми проводили антикорупційну експертизу, були усунуті, – наголосив голова НАЗК Новіков.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №5655, який системно змінить “правила гри” у сфері містобудування.

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації виступили з підтримкою законодавчої ініціативи щодо реформи містобудування – законопроєкту №5655.

За словами віце-премʼєра з відбудови України Олександра Кубракова, цифровізація процесів у галузі будівництва дорівнює антикорупційності.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: НАЗК

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-07 22:35:51