Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Закон про компенсації через підвищення тарифів на електроенергію опубліковано офіційно

Закон набирає чинності наступного дня після опублікування

 

 

 

Закон про надання компенсації через підвищення тарифів на електричну енергію опубліковано в офіційному виданні “Голос України”.

Повідомляється, що закон набирає чинності наступного дня після опублікування.

Документом запропоновано передбачити нову бюджетну програму для надання компенсацій через підвищення тарифів на електричну енергію на оплату електричної енергії населенням, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), населенням, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості), а також багатодітними, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу.

 

Для надання компенсацій через підвищення тарифів на електричну енергію Міністерству соціальної політики України виділили 1,4 млрд гривень.

Раніше повідомлялося, що українцям, які використовують електроенергію для опалення, нададуть субсидію.

Нагадаємо, 1 січня постанова КМУ про скасування пільгового тарифу на перші 100 кВт на рівні 90 копійок набула чинності. Нові тарифи на електроенергію для населення діятимуть до 31 березня 2021 року.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: www.112.ua