Україна і світ

Закон один для всіх: Луценко підтвердив затримання Гримчака

Раніше Гримчак був помічником Юрія Луценка як народного депутата

Джерело: 112.ua

Закон один для всіх: Луценко підтвердив затримання Гримчака

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував затримання на хабарі заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) Юрія Гримчаката його помічника. Про це Луценко написав у Facebook.

“Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол мого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака. Соромно за нього. Але це наочно показує, що в ГПУ – закон один для всіх”, – написав Луценко.

Новини за темою: Правоохоронці затримали Гримчака та його помічника на хабарі в 480 тис. доларів, – НАБУ

Відзначимо, що Юрій Гримчак є давнім соратником Юрія Луценка, колишній помічник його як народного депутата, заступник по партії “Народна самооборона”. Гримчак був народним депутатом 6-го скликання від “Нашої України – Народної самооборони”.

Раніше сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор. 

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ та Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчаката його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.

Джерело: www.112.ua