Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Закатовані та розстріляні: у Мироцькому на Київщині знайшли чергове масове поховання

29 квітня на території Бучанського району у селі Мироцьке виявили яму з тілами трьох чоловіків, яких солдати Російської Федерації мордували, а потім жорстоко вбили.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Андрій Нєбитов.

— Вчора у Мироцькому, на жаль, маємо ще одну страшну знахідку – це масове поховання людей. Там, біля лісосмуги, де знаходилися позиції армії РФ, знайшли трьох чоловіків. Явно вони закатовані.

На кожній кінцівці тіла мають кульове наскрізне поранення. У кожного на голові були ганчірка, скотч та зав’язані очі, а також зав’язані руки позаду. Їх катували тривалий період часу, бо весь одяг у них у крові, – повідомив він.

Нєбитов додав, що “наостанок їм стріляли кожному у вуха”. З їхнього одягу видно, що вони цивільні. Особистість цих чоловіків поки не встановлена через те, що їхні обличчя спотворені шляхом катування.

— Це ще один черговий злочин та чергове масове поховання, яке зробили російські солдати на території Бучанського району. У цьому районі військові армії РФ вбили та закатували вже понад 1 тис. цивільних людей, –  зазначив Нєбитов.


Їхні тіла були оглянуті слідчими спільно з експертами-криміналістами та передані до судово-медичних установ для встановлення кінцевої причини смерті. Але візуально видно, що людей катували та у них стріляли.

За словами Нєбитова, загалом слідчими було оглянуто 1 202 тіла цивільних у Київській області, які були вбиті російськими нелюдами.

22 квітня радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про виявлення нового місця масового поховання загиблих маріупольців. Місце масового поховання розташоване біля кладовища Виноградне у Лівобережному районі.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 15:10:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин