Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Захист України є найкращим способом захистити Молдову від російської агресії – міністр Британії

Уряд Великої Британії вважає найкращим способом захистити Молдову від російської агресії – це захист України.

Це заявив міністр закордонних справ Сполученого Королівства Джеймс Клеверлі.

За його словами, саме Молдова і Грузія, як ніхто інший розуміють підкилимну тактику Росії.

Зараз дивляться

– Ми твердо віримо, що один із найкращих способів захистити Молдову від фізичного нападу – це допомогти українцям захиститися від російської агресії, – сказав Клеверлі на пресконференції під час державного візиту до Молдови.

Міністр рішуче заявив, що Велика Британія не сидітиме склавши руки, доки Москва відверто підриває демократію, суверенітет і територіальну цілісність як Грузії, так і Молдови.

Варто зазначити, що Молдова та Грузія отримають додаткову фінансову підтримку від Сполученого Королівства для економічних та управлінських реформ, а також енергетичного сектору.

Клеверлі також оголосить про виділення понад 600 тис. доларів для проведення вільних і справедливих виборів у 2024 році, захищаючи їх від зовнішнього втручання.

– Велика Британія нарощує свою фінансову підтримку Молдові та Грузії, оскільки вони продовжують страждати від руйнівного впливу незаконного вторгнення Путіна в Україну, – зазначив британський міністр.

Нагадаємо, що 12 березня у Молдові розпочалися протести, які організувала проросійська партія Шор. Між правоохоронцями та мітингувальниками сталися сутички, є затримані, серед них – неповнолітні.

За словами очільника Національної поліції Віорела Чернеуцяну, російські спецслужби намагаються втрутитися у справи Молдови.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Міністр оборони Молдови Анатолій Носатий запевняє, що безпосередньої воєнної небезпеки для країни немає.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-16 16:42:25