Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Захід має обирати між російським газом і підтримкою України – Борис Джонсон

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон попередив, що Захід незабаром постане перед вибором між залежністю від російського газу та захистом України на тлі напруженості на кордонах Східної Європи.

У повідомленні європейським країнам, які залежать від російського газу, прем’єр-міністр висловив припущення: Володимир Путін може обмежити поставки через трубопроводи у Східній Європі, якщо Захід повідомить про свій намір захистити Україну.

Він також звинуватив самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, союзника Росії, в «огидній» спробі спровокувати мігрантську кризу на кордоні з Польщею, щоб підірвати європейську єдність.

Тепер очікують, що міністри закордонних справ ЄС розширять санкції проти Білорусі, включивши в них авіакомпанії, туристичних агентів та осіб, які нібито допомагають заманювати мігрантів до Європи в межах того, що називають «гібридною атакою».

– Коли польські друзі звернулися до нас по допомогу у вирішенні надуманої кризи на їхньому кордоні з Білоруссю, ми швидко відповіли. Незабаром постане вибір між тим, щоб прокладати все більше російських вуглеводнів у нові гігантські трубопроводи та відстоювати Україну – справу миру та стабільності, – сказав Джонсон.

Напередодні посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький наголосив, що зараз здійснюється гібридна операція РФ, у якій мігранти є одночасно і зброєю, і жертвою. Він розповів, як Варшава реагує на цю міграційну атаку.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-16 11:39:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин