Новини Чернігова

Загинули на Донеччині: на Чернігівщині поховали чотирьох бійців

На Чернігівщині 6 лютого в останню путь провели чотирьох бійців Вʼячеслава Сипливця, Андрія Балана, Дмитра Бендика та Віталія Дедовича, які загинули на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Вʼячеслав Сипливець народився 28 квітня 1985 року у Ніжині. Тут ріс та навчався у місцевій школі №6, а після її закінчення вступив до Київського вищого професійного училища залізничного транспорту. Після цього працював та проживав у Києві.

Загинули на Донеччині: на Чернігівщині поховали чотирьох бійців
В’ячеслав Сипливець. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

З початком повномасштабного російського вторгнення В’ячеслав добровільно долучився до лав ТрО Ніжина, трохи згодом перевівся до ЗС України, потрапивши на службу до військової частини А4557.

29 січня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині В’ячеслав Сипливець загинув.

Попрощалися з бійцем у Ніжині та поховали його на Фрунзівському кладовищі.

Андрій Балан народився 16 листопада 1985 року в Чернігові. Багато часу Андрій проводив на малій батьківщині своєї матері — у Носівці, а після закінчення чернігівської школи вступив на навчання в один із міських вишів. Згодом захопився ІТ-технологіями та зацікавився виготовленням меблів.

Загинули на Донеччині: на Чернігівщині поховали чотирьох бійців
Андрій Балан. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

У листопаді 2022 року чоловік долучився до лав захисників батьківщини, службу проходив у складі військової частини А0284 на посаді старшого навідника мінометного розрахунку.

3 лютого під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ступочки на Донеччині Андрій Балан загинув.

Попрощалися з воїном у Носівці, поховавши його на Спаському кладовищі.

Дмитро Бендик народився 10 червня 1979 року в селі Дібрівне на Городнянщині. З 1986 року по 1994 рік навчався в місцевій школі, а з 1994 року по 1996 рік — у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Загинули на Донеччині: на Чернігівщині поховали чотирьох бійців
Дмитро Бендик. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

У 1996 році вступив до Чернігівського педагогічного університету, де навчався за спеціальністю “вчитель хімії та біології”, який закінчив у 1999 році. Після цього проходив військову службу у лавах ЗС України, у 2000 році підписав контракт і служив в одному з військових підрозділів Чернігівщини до 2003 року.

У 2020 році Дмитро знову підписав контракт та вирішив повернутися до військової справи. В умовах повномасштабної війни захищав Україну у складі військової частини А2167 на посаді водія механізованої роти.

31 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині Дмитро Бендик загинув.

Попрощалися з бійцем у його рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились батьки, дружина, донька та син.

Віталій Дідович народився 17 грудня 1976 року у селі Іваниця на Прилуччині. З початком повномасштабного російського вторгнення чоловік долучився до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі військової частини А4017 на посаді стрільця-помічника гранатометника.

Загинули на Донеччині: на Чернігівщині поховали чотирьох бійців
Віталій Дідович. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

26 січня під час участі у боях за селище Спірне на Донеччині Віталій Дідович зник безвісти. Знайти та ідентифікувати тіло загиблого воїна вдалося на початку лютого.

Попрощалися з бійцем у його рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі.

Читайте також

У Мені організували регулярне постачання допомоги бійцям на фронт

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-02-06 17:53:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин