Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Загинули два пацієнти та постраждали медики: нові подробиці пожежі у лікарні Косова

Ввечері 28 грудня у Косові спалахнув вогонь у палаті реанімаційного відділення районної лікарні. Полум’я виникло на першому поверсі будівлі.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, унаслідок пожежі загинули дві людини (лежачі пацієнти) та постраждали чотири медичні працівники.

Дві людини перебувають у важкому стані та двоє громадян – у стані середньої тяжкості. Медиків госпіталізували з опіками до лікарні.

Бійці ДСНС врятували трьох пацієнтів з сусідньої палати. Персонал лікарні встиг евакуювати 12 хворих до прибуття надзвичайників.

Вогонь пошкодив палату, медичне обладнання та ліжка на площі 55 кв. м. Понад 20 осіб (серед яких є 11 рятувальників) за допомогою шести одиниць техніки гасили пожежу.

Пожежа у лікарні на Прикарпатті

Пожежу у лікарні Косова вдалося ліквідувати через 38 хвилин після повідомлення до рятувальної служби. Однак вогонь встиг забрати життя двох людей та нашкодити ще чотирьом.

Наразі фахівці з’ясовують можливі причини виникнення пожежі. У МОЗ України повідомляли, що пожежу в Косівській центральній районній лікарні спричинив вибух.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-29 10:33:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин